در هنگام حساسیت به وایتکس اگر بوی وایتکس وارد ریه شود چه کار باید کنیم

اگر در چشمان خود دچار وارد شدن سفید کننده به آن شدید، باید به پزشک مراجعه کنید تا اطمینان حاصل شود که چشمان شما آسیب ندیده است.

ممکن است هنگام استفاده از وایتکس حساسیت به وایتکس برای شما پیش آید. شوینده‌های نمکی و سایر درمان‌های ملایم دیگری وجود دارد که پزشک می‌تواند برای اطمینان از وجود سفیدکننده‌های ماندگار در چشم شما تجویز کند که به بینایی شما آسیب برساند.

اگر پوست شما توسط سفید کننده سوخته است، باید به پزشک مراجعه کنید. سوختگی های سفید کننده را می توان با جوش های قرمز دردناک تشخیص داد.

اگر بوی وایتکس وارد ریه شود چه کنیم؟ اگر این اتفاق برایتان افتاد حتما باید به پزشک مراجعه کنید و ریه خود را درمان کنید.

اگر سفید کننده روی ناحیه ای از پوست که قطر آن بیش از 3 اینچ است ریخته اید، ممکن است در خطر سوختگی با سفید کننده باشید.

درد یا خارشی که بیش از سه ساعت پس از قرار گرفتن در معرض سفید کننده باقی می ماند باید به دقت تحت نظر باشد. هر گونه علائم شوک باید باعث مراجعه به اورژانس شود. این علائم عبارتند از: حالت تهوع، غش کردن، چهره رنگ پریده و  سرگیجه.

اگرچه پوست شما کلر را جذب نمی کند، اما هنوز هم امکان عبور برخی از آن وجود دارد. کلر بیش از حد در جریان خون شما می تواند سمی باشد.

درمان خانگی استنشاق گاز جوهر نمک و وایتکس در هنگام تمیزی خانه می تواند به شما کمک کند تا در هنگام استفاده از وایتکس دچار بیماری نشوید.

همچنین ممکن است یک واکنش آلرژیک به سفید کننده روی پوست خود داشته باشید. هم سمیت کلر و هم آلرژی به سفید کننده می تواند منجر به سوختگی روی پوست شما شود.

یکی از راه های آسان برای تشخیص طلا تشخیص طلا با وایتکس می باشد. که با ریختنیک قطره وایتکس به رنگ قهوه ای یا سبز در می آید.

سفید کننده می تواند باعث آسیب دائمی به اعصاب و بافت چشم شما شود. اگر سفید کننده در چشمتان گرفت، آن را جدی بگیرید. در حالی که چشم خود را از سفید کننده می شویید، لنزهای تماسی و هرگونه آرایش چشم خود را پاک کنید.

سپس به اورژانس یا چشم پزشک مراجعه کنید تا مطمئن شوید که چشم شما آسیب دائمی نخواهد دید. ممکن است 24 ساعت پس از تماس اولیه طول بکشد تا بتوانید تشخیص دهید که آیا چشم شما آسیب دیده است یا خیر.

  • منابع:
    1. What to Do If Bleach Spills on Your Skin
  • تبلیغات: 
  1. آلرژی به میگو، تروپومیوزین است، پروتئینی که در صدف ها یافت می شود
  2. تصویر گرافیکی فوق العاده از سرامیک
  3. تولیدات گوشت شترمرغی که پولساز هستند
  4. کدر شدن گوشواره پر شده از طلا