مبل های سفت، سکشنال و صندلی ها با نوع خاصی از بالشتک طراحی شده اند. احساس این صندلی ها بیشتر حمایت کننده هستند و به طور خاص برای جذب فشار هنگام استراحت طراحی شده اند. این بدان معناست که به جای اینکه روی مبل خود بنشینید، روی آن خواهید نشست.

این فناوری مشابه بسیاری از فوم‌های تشک است که در یک گزینه سفت برای کسانی که سطوح بالاتر پشتیبانی را ترجیح می‌دهند، وجود دارد، بنابراین اگر سطح متراکم‌تری می‌خواهید، سفت را انتخاب کنید. همچنین قیمت فوم سرد تشک  به جنس و میزان کاربرد بستگی دارد.


بین صندلی های مخملی و محکم و متوسط، تعادلی بین کانتور و تکیه گاه ایجاد می شود. سطح متوسط ​​که با بالشتکی ساخته شده است تا هنگام نشستن کمی به شما کمک کند، سطح متوسط ​​شما را بیش از حد عمودی نگه نمی دارد – اما همچنین به شما اجازه نمی دهد خیلی پایین بیایید.

اگر چیزی می‌خواهید که کاملاً مجلل نیست اما کاملاً سفت نیست، با مدیوم بروید. قیمت فوم تشک  متوسط ​​نیز گزینه بسیار خوبی است اگر میزبانی زیادی داشته باشید؛ احساس “درست” باعث می شود هر مهمان احساس کند در خانه است.
برای افرادی که تمایل نرم‌تری دارند، برخی از صندلی‌ها دارای بالشتک مخملی هستند. در یک مبل مخملی، صندلی راحتی، سکشنال، صندلی عاشقانه یا دیگر وسایل اثاثه یا لوازم داخلی، ترکیب بالشتک طوری طراحی شده است که به شما امکان می دهد به طرز مجللی در صندلی خود فرو بروید.

اگر می‌خواهید به طور کامل در یک ابر کامل از حالت فشرده خارج شوید، با پلاس همراه باشید.

    1. قیمت سرامیک کف آشپزخانه مدرن
    2. چگونه بوی بد کفش چرم را از بین ببریم
    3. قیمت لباس کردی
    4. قیمت تخمه آفتابگردان بسته بندی شده